شکوهی در جانم تنوره می کشد
گوئی از پاک ترین هوای کوهستان
لبالب
قدحی در کشیده ام
در فرصت میان ستاره ها
شلنگ انداز
رقصی میکنم-
دیوانه
به تماشای من بیا!

شاملو

.

چندسالی هست. ازوقتی که با سینما به مفهوم واقعی ش آشنا شده م. شبهای بهمن را به سینما رفته م و فیلم تماشا کردم درعوض تمام سال را سینما نمی روم. همان چنددانه فیلمی که توی جشنواره اکران می شود را می بینم و خلاص. البته به استثنای سینمای خوب دنیا و اکران های تازه و دندان گیرسینمای جهان) فیلم های تولید داخلی که در طول سال می بینم همان چنددانه فیلم شب های جشنواره ست و بس. بازبگویم که فیلم های خوب سینمای ایران را که سرشان به تنشان بیارازدبخصوص تولیدات دهه هفتاد را، اگرفرصتی پیش بیاید. شبی. روز تعطیلی، یک وقتی که حال تماشایش باشد تازه گل چین آن خوب خوب هایش باشد. آن بهترین هایش را، همراه با خانواده یا دوستانم دوباره بینی می کنم.خب ازموضوع پرت نشویم. داشتم می گفتم که به رسم هرسال بهمن ها. آن ده شب جشنواره را فیلم می بینم. امسال ولی مطمن نیستم که بخواهم بروم سینما. نه به دلیل اتفاقاتی که افتاده و حاشیه هایی که ایجاد شده، نه. دلیلش این است که امسال فیلم ها به شدت ضعیف و سطحی و آبکی به نظرمی رسند. البته ندیده و فقط ازروی عناوین و اسم کارگردان نمی شود قضاوت کرد. اما خودم به شخصه. به عنوان کسی که هیچ سالی جشنواره فیلم را ازدست نداده م احساس می کنم که امسال هیچ اشتیاقی برای تماشای فیلم ها ندارم. حالا شاید هم بروم و چندتایی ببینم. شاید هم نروم. نمی دانم. گفتم این لینک به روال تمام بهمن ها اینجا باشد. ضرری که ندارد. شاید هم نظرم عوض شد یا گول آقای عزیز را خوردم و همراهش رفتم. نمی دانم. ببینم چه می شود. 
این لینک هم فعلا اینجا باشد تا ببینم چه می شود.: )

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اطلاعات مرچـندایزیــنگ؛ هنر طراحی و چیدمان فروشگاهی Julie وبلاگ تحقیقاتی ابزار دانش (علم الهی)Divine science بهترین قالیشویی تهران | قالیشویی زن Keith احسان مومنی بَشیوسقه آعتماد به نفس مهاجر